Jet do Rumunska nás napadlo v zimě,při koukání do mapy a plánování dovolené na léto.Řekly jsme si ,že jsme už dost zkušený na cestu do Karpat.Většina z nás znala Rumunsko jen z vlaku při cestě do Bulharska a z vyprávění kamioňáků.Doma nás všichni odrazovaly a tvrdily ,že umřeme hlady.Naštěstí jsme nedaly na rady závistivých spoluobčanů a dovolenou naplánovaly.Cíl cesty se měl stát hrad hraběte Drákuly u Brasova.

 

     Konečně nastal den ,kdy jsme nastartovaly naše stroje a vyrazily na místo srazu v Košíně u bufáče.Sešly jsme se v počtu devíti statečnejch a vyrazily vstříc divočině ,která na nás čekala.Začátek cesty byl stejný jako minulí rok.Dačice ,restaurace u koníčka ,Popice ,návštěva u Pavla,Znojmo ,návštěva u Pepy ,a pak jízda na místo které nám doporučil Pavel,novomlýnské nádrže.V brodě nad Dyjí jsme povečeřely a nakoupily pití na večer.Cesta k vodě byla trochu hrbolatá a tak někteří bikeři posilněný alkoholem nezvládly své koně a složily je na cestě kolem vody.I přes několik těchto incidentů jsme našli dobrý místo a utábořily se.Večer proběhl klidně a spokojeně.

 

    Ráno jsme posnídaly konzervu ,udělaly údržbu strojů a vyrazily směr Březno.Tam jsme si vyměnily peníze,kdo neměl tak si udělal pojištění .Hranice jsme projely bez problémů a pokračovaly na partizánské ,Žiarovnicu a Revišske podzamčie.V Reštauracii pod Hradom jsme si obědnaly osm kolen a už si jenom užívaly blahobytu ,kterej nám byl dopřán. Večer Medákovi spadlo něco do oka a tak Ondra jako hlavní lékárník dělal první pomoc Večerní cesta na chalupu proběhla dobře a tak jsme se v klidu utábořily na naší chalupě.

 

     Po krásném probuzení kolemjdoucích občanů jsme obhlídly chalupu a konstatovaly,že tráva roste rychle a nikdo ji neseká.Přesto okolí chalupy bylo ještě dobré a nekazilo vzhled našeho tábora.Posnídaly jsme v reštaurácii a po ranní koupeli v Hronu jsme vyrazily na cestu směr Zvolen,Lučenec a  Rimavská sobota.Dal na Rožňavu  ,kde jsme se utábořily v kempu u stánku s občerstvením.Večer proběhl v klidu.Žádná otrava alkoholem se nekonala.

 

     Ráno opět koupačka v přehradě ,snídaně u stánku a výprava směr Maďarsko přechod Král-Bénréve,Miskolc,Debrecen,malá zastávka na meloun a očíhnutí rostlin co zde rostou,přechod do Rumunska (na hranicích s Rumunskem musel lůďa dát deset euro úplatek,neměl brzdový světlo)dál směr Oreadera ,Alesd ,Borod ,Průsmyk Crailuj ,kde jsme povečeřely místní speciality ,Bulz a spaní u přehrady Lacul Lesu.Byla už půlnoc takže jsme okolí moc neviděly.

 

 

Probuzení bylo úžasný.Místní rybáři vedle nás chytaly ryby .Nádrž byla krásně čistá a tak jsme se v ní pěkně vykoupaly.Na snídani s obědem jsme sjely dolu do vesnice kde jsme vykoupily celý krám.Taky jsme na místní pile sehnaly svářeče a ten Trávovy přivařil výfuk , který mu večer upadl.Pak jsme jely zpět na hlavní silnici směr Ciuea,Huedin,Belis.Cestou jsme na poslední chvíli narazily na benzínku.Taky jsme si odpočinuly na louce ,kde jsme potkaly nějakého baču z Ukrajiny.Spaní jsme si udělaly u přehrady Lacul Fontanele ,kde bylo něco jako kemp.Měly otevřený bufet a tak opět proběhla konzumace Plzně a Tuborga.

 

 

Ranní probuzení bylo hustý.Všude krávy a hovna takže ranní stolici mohl každý vykonat kde chtěl a nebylo to poznat.,Další cesta vedla do  Hudeina na Arad ,Satu mare kde jsme před hranicemi našly spaní  u hliněný vesničky na super louce .Na benzíně jsme koupily pití a jídlo a v klidu pojedly a popily.

 

 

Ráno nás místní sedlák probudil kombajnem ,tak jsme s koukly techniku se kterou pracoval a vydaly se na cestu.na hranicích se konal nákup suvenýrů za zbylí miliony a taky povinný fasunk cigaret .(kartony cigaret musely mít i nekuřáci) přejezd přes Maďarsko ,do Jásova,kde jsme se ubytovaly v kempu .Večer nás napadlo podívat se na místní diskotéku ale tato návštěva nedopadla dobře.

 

Těžké ranní probuzení násobil stále obsazený záchod.Všichni jsme měly sračku.Sopťa si jede pro nový brejle do Košic ,asi mu prasklo večer sklo.Jinak jsme celý den odpočívaly a nabíraly sílu na jízdu domů.

 

Po jednodenním odpočinku  cesta vedla do Nízkých Tater ,Brezno ,Sopťa našel super Kolibu ,už tam byla parta motorkářů z Plzně( KACHNY ) měly moto „PROČ  PÍT  A  ŘÍDIT , KDYŽ MŮŽEŠ  HULIT A LÍTAT“.Tak jsme se daly do řeči a dokonce nám nechaly obrat kosti co jim zbývaly na vedlejším stole.Pilo se víno a bylo veselo.Stále sračka.

 

Po super večeru se stávalo bídně ,ale jely jsme dále na Zvolen ,u každé benzínky jsme stavěly na záchod.Než jsme se každý vystřídal , tak to trvalo i hodinu.Takže cesta moc neubývala a tak jsme dojely kousek k hranicím a tam jsme se utábořily.Stále sračka.

 

 

Další den návrat rychle přes hranice a domů.Stále sračka.

 

Vzhledem k tomu,že to sepisujeme po čtyřech letech si to už přesně nepamatujeme a tak to není možná úplně přesně.Tak soráč.